Nordisk Polska Sp. z o.o. z ofertą internetu CDMA 420 EVDO to dobre rozwiązanie dla żeglarstwa i żeglugi śródlądowej

Sezon żeglarski 2018 mija i warto pomyśleć o następnym w przyszłym roku, a co ważne też o uzbrojeniu swojej jednostki pływającej o nowe technologie. Jedną z nich jest dostęp do internetu i efektywne wykorzystanie jej do nowoczesnych technik nawigacji czy pozycjonowania jednostki pływającej.
Atrakcyjną cenowo już od 15 złotych (brak limitu danych) i skuteczną w działaniu jest oferta operatora Nordisk Polska Sp. z o.o. CDMA 420 EVDO z szybkością pobierania danych do 3.1 Mb/s i wysyłania do 1.8 Mb/s.
Internet CDMA 420 EVDO jest dobrym uzupełnieniem dla innych technologii i zastosowanie jej w żeglarstwie oraz żegludze śródlądowej. Koryta rzek, zalewy i zatoki nie są zawsze w zasięgu stacji bazowych BTS sieci komórkowych. Oferta CDMA 420 oprócz atrakcyjnej ceny posiada duży zasięg od stacji bazowych i odporność na warunki atmosferyczne oraz ukształtowanie terenu.
Wszystkie informacje dostępne są na stronie operatora Nordisk Polska Sp. z o.o. oraz na alertplus.info jak i pomoc w instalacji urządzenia potrzebnego do połączenia się z siecią CDMA 420.
Zobacz też inne oferty i usługi operatora na stronie Nordisk Polska Sp. z o.o.

Źródło: nordiskpolska.pl, alertplus.info

 

Podziel się wiadomością.....