Gra o tunel, czyli nowa planszówka z polskim morzem w tle

Planszówka do sprzedaży ma trafić w wakacje. Fot. źródło: fanpage "Gra Tunel pod Świną".

 

„Tunel pod Świną” – gotowy będzie w wakacje. Nie chodzi jednak o najbardziej wyczekiwaną przez wyspiarzy inwestycję, ale o „planszówkę”. W dodatku każdy z mieszkańców może pomóc w jej tworzeniu.

„Tunel pod Świną” to gra, w której uczestnicy poruszają się pionkiem po planszy, można w niej m.in. kupować i budować nieruchomości, a nawet zostać prezydentem miasta.

To już ostatnia szansa, by dorzucić swoją cegiełkę do powstania „Tunelu”. Do soboty twórcy czekają na propozycje haseł, które znajdą się w grze na kartach niespodziankach. Gracze będą je losować, gdy staną na odpowiednim polu.

Jest jednak kilka warunków: hasło musi być zabawne i związane ze Świnoujściem, może mieć maksymalnie 170 znaków, musi także nieść pozytywne lub negatywne skutki dla gracza np: „Cofka porywa Twoją łódź z przystani. Rybacy znajdują ją na Zalewie Szczecińskim. Za odholowanie płacisz ….”.

Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać poprzez fanpage gry „Tunel pod Świną”. Najlepiej swoje propozycje umieszczać pod postem dotyczącym konkursu.

Nazwisko zwycięzcy znajdzie się na karcie niespodziance jego pomysłu, do zdobycia są też egzemplarze gry.

Planszówka do sprzedaży ma trafić w wakacje.

 

Źródło: radioszczecin.pl

Podziel się wiadomością.....