Masz plany na 2016 rok? – Miejskie Wycieczki Kajakowe Szczecińska Wenecja

Spływy kajakowe oraz „Miejskie Wycieczki Kajakowe Szczecińska Wenecja” organizujemy od 2009 roku. W tym czasie, zorganizowaliśmy wiele spływów, wycieczek oraz kajakowych rajdów na orientację. Jesteśmy pomysłodawcą oraz organizujemy imprezy w ramach Pucharu Polski Kajakowych Imprez na Orientację. Pływaliśmy po Odrze, jez. Dąbiu, Międzyodrzu, Płoni, Inie, Gowienicy, Redze, a wiele rzek czeka na naszą ekslorację. Obsługiwaliśmy również szereg konferencji międzynarodowych, zloty żaglowców, miejskie imprezy plecerowe, ukazując walory wodne Szczecina i okolic. Łącznie to już grubo ponad 150 projektów i wycieczek w których udział zwięło już ponad 4 tysiące uczestników z całego świata, co stawia nas w czołówce firm kajakowych Pomorza Zachodniego. A najważniejszym jest fakt, że uczestnicy i firmy wracają do nas w kolejnych latach.

Nasza działalność została zauważona zarówno przez samorządy jak i firmy prywatne. Tworzyliśmy szereg projektów, pozyskując środki zewnętrzne na realizację:

  1. Cykl imprez kajakowych „Weekend z Wiosłem” – program promocji turystyki kajakowej w Szczecinie, dofinansowany ze środków Gminy, Miasto Szczecin.
  2. Cykl Kajakowych Rajdów na Orientację organizowanych w ramach Pucharu Odry w Kajakowych Rajdach na Orientację – – program promocji turystyki kajakowej i aktywnej w Szczecinie, dofinansowany ze środków Gminy, Miasto Szczecin.
  3. Szczeciński Festiwal Kajakowy w ramach Dni Odry 2011
  4. Coroczny „Orientgryf” – Rajd na Orientację kajakiem, rowerem, pieszo w ramach Pucharu Polski Kajakowych Imprez na Orientację

Naszą pracę docenili uczestnicy wycieczek, splywów i imprez, dzięki którym w II Plebiscycie „Zachodniopomorskie Perły w Koronie 2010″, pod patronatem Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, zajęliśmy ósme miejsce na 32 imprezy cykliczne/atrakcje, otrzymując 1474 głosy internautów. Byliśmy jedyną szczecińską atrakcją/imprezą która zakwalifikowała się do miana Pereł.

Podziel się wiadomością.....