Rzeka Odra i cała Polska nie stanowi problemu dla połączeń sieciowych w ramach struktury Nordisk Polska sp. z o.o.

Żegluga śródlądowa w Polsce nabiera w obecnym czasie rozwoju i należy pomyśleć o dobrym połączeniu sieciowym z firmą lub operatorem żeglugowym.
Tu sprawdzi się dobre rozwiązanie dla firm żeglugowych i amatorskich żeglarzy skuteczny system sieciowy w ramach struktury należącej do operatora Nordisk Polska sp. z o.o.
Długa praca oraz sukcesy specjalistów i techników operatora decydują o jego wiarygodności oraz skuteczności na terenie całej Polski. Rozwój żeglugowy przygraniczny i śródlądowy nie czyni barier dla operatora Nordisk Polska sp. z o.o.
Operator gotowy jest na wyzwania na wysokim poziomie. Nawet amatorski żeglarz czy duża firma żeglugowa, barkowa może sobie pozwolić na profesjonalne łącze już za kwotę od 15 zł za miesiąc.
Wsparcie działu obsługi klienta i profesjonalnych techników jest gwarancją dobrej współpracy obu firm i klienta fizycznego. Oferta dotyczy wszystkich w zasięgu stacji bazowych BTS.
Operator świadczy usługi stałego IP dla celów telemetrycznych i monitoringu już od 1 zł plus VAT w technologii HSPA(+), LTE czy CDMA 420. Dobre jest to rozwiązanie dla monitoringu wizyjnego i telemetrii procesów technologicznych jak i spedycji.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Nordisk Polska sp. z o.o. i w razie wątpliwości proszę o pytania na alertplus.info

Źródło: nordiskpolska.pl, alertplus.info

Podziel się wiadomością.....